خرید اینترنتی طراحی لوگو دانلود آهنگ دانلود نوحه دانلود مداحی
بستن تبلیغات [X]
قوانین و مقررات فروشگاه

قوانین و مقررات فروشگاه


تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = فروشگاه اینترنتی صنايع چوبي هنردوست به آدرس اینترنتی: http://honardoost.8n8.ir

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

1- فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

2- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

3- فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا مسئولیت در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شركت، بعهده خوده شركت مي باشد.

4- لطفاً در تحويل كالا و صحت و سلامتي آن دقت لازم را بعمل آوريد، ( كالا حداكثر ظرف 3 روز پس از تحويل به مشتري قابل تعمير و اصلاح از سوي شركت مي باشد)

5– در صورتی که کالا در شهر تهران توسط راننده شركت و در سایر نقاط توسط باربري تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.

6 - خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

7- خریدار موظف است هنگام مراجعه تحويل دهنده بار در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده نسبت به پرداخت هزينه باربري مجدد اقدام نمايد

8- کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

9- خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه "قوانين و مقررات فروشگاه" را مطالعه نماید.